Правда
4.3
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера

Забронировать столик

+380 50 374 4986
Сейчас открыто
Сегодня с 10:00 до 02:00
Пн - Вс
10:00 - 02:00
Ценовой диапазон: $ $$

Театр пива «Правда» – масштабний проект холдингу емоцій «!FEST», що постав на місці старого універмагу на площі Ринок, у кам’яниці Ціппера. Перший поверх – це магазин крафтового пива у пляшках, яке тут-таки й варять. У «Правді» намагаються розвивати українську пивну культуру, але визнають, що робити це вдається не завжди так, як хотілося б. Місцеве пиво вже отримало кілька нагород на різноманітних конкурсах.

Для тих, хто любить приємну гамірну атмосферу, є дві зали на другому й третьому поверхах. До слова, саме на другому грає оркестр, музика якого лине в усі зали й навіть іноді виривається на вулицю. Також у «Правді» є бічна зала на третьому поверсі, в якій можна спостерігати за роботою кухні.

Над розробкою меню працював відомий російський шеф-кухар Іван Шишкін. Безпосереднім керівництвом на кухні займається Ілля Демковський. Запевняю вас: усе, що він робить – неймовірно смачно! І хоч їжу тут створюють як доповнення до пива, її аж ніяк не назвеш простою чи не вартою уваги. Тут є й тарілки до пива, і м’ясні страви. У «Правді» вам запропонують запечений кістковий мозок, незвичну, але дуже смачну страву, яку одразу ж навчать правильно їсти.

Бажаєте чогось ситнішого? Тоді спробуйте наваристий бограч. Але будьте обережні з гострою пастою, яку подають до нього. Інакше доведеться випити значно більше пива, ніж планували. Чудово смакують запечені ребра. Порція просто гігантська – 600 грамів реберець і 400 гарніру – тушкованої капусти й смаженої картопельки. Є ще й екзотика: кулька морозива з хмелю на сметані, збитій з лаймом, яку посипають крихтами печива, та додають карамельний соус і, власне, карамельку зі шматочками хмелю.

Нет отзывов о Правда

Где находится Правда

Площа Ринок, 32
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!