4.3
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера
Сейчас открыто
Сегодня с 10:00 до 23:00
Пн-Чт
10:00-23:00
Пт
10:00-02:00
Сб
11:00-02:00
Вс
11:00-23:00
Ценовой диапазон: $$$

Vapiano - відкритий простір з італійською кухнею в центрі Львова. Це місце вільне від усіх бар'єрів і перешкод, які зазвичай зустрічаються в закладах іншого формату. Vapiano дарує відвідувачам повну свободу вибору інгредієнтів для приготування їх улюблених страв. Концепція відкритої кухні дозволяє не тільки спостерігати за процесом приготування їжі, але і вільно спілкуватися з кухарем, щоб він врахував всі побажання і переваги. При такому підході смак страв буде саме таким, як ви любите. В меню ресторану пропонується 11 видів пасти, піца з різноманітними начинками, салати, заправки і десерти.

Для приготування страв використовуються лише свіжі продукти. Для дітей спеціально розроблене дитяче меню. Vapiano - затишний простір, де ви володієте повною свободою: вам не заважають офіціанти, ви можете комфортно тут влаштуватися, щоб попрацювати, відпочити на самоті, насолодитися спілкуванням з друзями або родиною. Інтер'єр спонукає до того, щоб залишити всі турботи за дверима закладу і добре провести час. Масивні дубові столи, зручні стільці і м'які дивани з подушками, світлі тони і натуральні матеріали обробки, зелена стіна, а також горщики із зеленню, яку ви можете використовувати для своїх страв, створюють розслаблюючу атмосферу і відчуття приємної домашньої теплоти.

Читать далее
Нет отзывов о Vapiano

Рекомендации экспертов и актуальные новости о Vapiano

Где находится Vapiano

Vapiano, вул. Гнатюка, 12а
+

Похожие на Vapiano заведения

Рестораны • $$$
Кухня: итальянская, французская
Це заклад, в якому поєднано атмосферу французького Провансу та майстерність львівських пекарів.
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Ты прочтешь свежие материалы быстрее, чем они появятся на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей. Читай новые материалы быстрее, чем на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!