Ресторан Тлустий Гусак

4.3
Рейтинг заведения
1 отзыв
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера
Сейчас закрыто
Сегодня с 11:00 до 23:00
Пн-Чт
11:00-23:00
Пт-Сб
11:00-02:00
Вс
11:00-23:00
Ценовой диапазон: $$$


Ресторан тематичний, зі своєю легендою і символом закладу - живим гусаком Леопольдом I. Страви в ресторані готуються за середньовічними рецептурами X-XVI століть. У закладі маринують гриби, солять рибу, випікають хліб, квасять овочі. Також ресторан пропонує алкогольні та безалкогольні напої, характерні для Середньовічної Європи, унікальні для міста Львова Подача фірмових страв з фламбуванням.

Меблі та світильники, свічники - ручна робота і виготовлені з натуральної сировини. Особливо хочеться відзначити глиняний посуд ресторану. Міцні алкогольні напої подаються за старою ситемою - унціями. Середньовічна, жива та фонова, музика.

Читать далее
1 отзыв о Тлустий Гусак

Где находится Тлустий Гусак

Тлустий Гусак, вулиця Друкарська, 9
+

Похожие на Тлустий Гусак заведения

Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская
«САЛО» – це місце, для незабутнього проведення часу. Тут представлена велика колекція найкращих алкогольних напоїв всіх українських виробників та ексклюзивна арт-кухня.
Рестораны • $$$
Кухня: европейская
Mon Chef – особливий ресторан у центрі Львова, де все до смаку: апетитна кухня з акцентом на м’ясних стравах, найкращі напої, затишний та стильний інтер’єр, дбайливий професійний сервіс та якісна музика. 
Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская
Гостинний ресторан з 25-річним досвідом «Старий рояль», що розташований у самому серці міста Лева, запрошує вас скуштувати страви смачної української та європейської кухонь.
Рестораны • $$$
Кухня: авторская, европейская
Ресторан «Ратуша» неодноразово доводив свій статус особливого партнера офіційних заходів міста, приймаючи в своїх стінах перших осіб країни, міжнародні делегації та зірок української та світової сцени
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Ты прочтешь свежие материалы быстрее, чем они появятся на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей. Читай новые материалы быстрее, чем на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!