3.3
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера
Сейчас открыто
Сегодня с 00:00 до 00:00
Пн-Вс
00:00-00:00
Ценовой диапазон: $$$

Ресторан-пивоварня «Кумпель» – місце, де їдять львів’яни. Так каже офіційна реклама закладу, і цю тезу підтверджують гості, які повертаються сюди знову і знову. Слово «кумпель» означає друг, товариш. Це слівце прийшло з гвари львівської субкультури – батярів. Вони були такими собі гультяями, які, попри всі свої витівки, мали спільний кодекс честі. Кумпель, що на площі Митній, став першим рестораном-пивоварнею міста ще у далекому 2008 році. Розважає гостей Кумпеля батярська музика – польська, німецька та українська. Також тут доволі зручно переглядати футбольні матчі. Цьому сприяє чудовий вибір пива, великі порції смачної галицької їжі та плазмові телевізори у двох залах.
Кумпельова їжа – це традиційні галицькі локальні страви. Пиво у Кумпелі – особлива тема. Адже тут варять справжнісіньке крафтове. Проте не наголошують на цьому, адже мода на крафт прийшла в Україну вже після появи кумпельового пива. Тут варять світле та бурштинове пиво, золотистий та червоний ель. Крім того, пропонують скуштувати мішунки – змішані варіанти пива.

Читать далее
Нет отзывов о Кумпель

Где находится Кумпель

Кумпель, Львов, Владимира Винниченко улица, 6
+

Похожие на Кумпель заведения

Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская
«САЛО» – це місце, для незабутнього проведення часу. Тут представлена велика колекція найкращих алкогольних напоїв всіх українських виробників та ексклюзивна арт-кухня.
Рестораны • $$$
Кухня: европейская
Mon Chef – особливий ресторан у центрі Львова, де все до смаку: апетитна кухня з акцентом на м’ясних стравах, найкращі напої, затишний та стильний інтер’єр, дбайливий професійний сервіс та якісна музика. 
Рестораны • $$$
Кухня: европейская
Ресторан тематичний, зі своєю легендою і символом закладу - живим гусаком Леопольдом I. Страви готують за середньовічними рецептурами X-XVI століть.
Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская
Гостинний ресторан з 25-річним досвідом «Старий рояль», що розташований у самому серці міста Лева, запрошує вас скуштувати страви смачної української та європейської кухонь.
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Ты прочтешь свежие материалы быстрее, чем они появятся на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей. Читай новые материалы быстрее, чем на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!