3.3
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера
Сейчас открыто
Сегодня круглосуточно
Пн - Вс
Круглосуточно
Ценовой диапазон: $$$

Ресторан-пивоварня «Кумпель» – місце, де їдять львів’яни. Так каже офіційна реклама закладу, і цю тезу підтверджують гості, які повертаються сюди знову і знову. Слово «кумпель» означає друг, товариш. Це слівце прийшло з гвари львівської субкультури – батярів. Вони були такими собі гультяями, які, попри всі свої витівки, мали спільний кодекс честі. Кумпель, що на площі Митній, став першим рестораном-пивоварнею міста ще у далекому 2008 році. Розважає гостей Кумпеля батярська музика – польська, німецька та українська. Також тут доволі зручно переглядати футбольні матчі. Цьому сприяє чудовий вибір пива, великі порції смачної галицької їжі та плазмові телевізори у двох залах.
Кумпельова їжа – це традиційні галицькі локальні страви. Пиво у Кумпелі – особлива тема. Адже тут варять справжнісіньке крафтове. Проте не наголошують на цьому, адже мода на крафт прийшла в Україну вже після появи кумпельового пива. Тут варять світле та бурштинове пиво, золотистий та червоний ель. Крім того, пропонують скуштувати мішунки – змішані варіанти пива.

Нет отзывов о Кумпель

Где находится Кумпель

Львов, Владимира Винниченко улица, 6
Кумпель
+

Похожие на Кумпель заведения

Рестораны • $$$
Кухня: современная украинская, украинская
36По - ресторан нової української кухні та нереальних вражень, від яких іде дах. Адже саме тут поєднані інновації та традиції.
Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская, средиземноморская
Смачно пообідати на бізнес-ланчі по буднях з 12:00 по 15:00, випити келих відмінного вина, спробувати авторські коктейлі, скуштувати страви від Шеф-кухаря та насолодитись невимушеною атмосферою затишку – все це можна легко поєднати в ресторані On Shevska в самому серці старовинного міста.
Рестораны • $$$
Кухня: европейская
«Мускат» слідує сучасними гастрономічними тенденціями, а особливо акцентує увагу на здоровому харчуванні та автентичній кухні. Прості та добре знайомі нам з дитинства продуктів знову набирають популярності і тут їм дають нове життя
Рестораны • $$$
Кухня: паназиатская, украинская, французская, японская
Ф’южн-ресторан класу «люкс» з трендовою паназіатською кухнею та елегантним дизайном у стилі «лофт»
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!