Pizza Celentano Ristorante на Гнатюка

Pizza Celentano Ristorante на Гнатюка

5
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера

Забронировать столик

+380 67 560 7883
Сейчас открыто
Сегодня с 07:00 до 23:00
Пн - Чт
07:00 - 23:00
Пт - Сб
07:00 - 02:00
Вс
07:00 - 23:00
Ценовой диапазон: $ $$

Pizza Celentano Ristorante — новий ресторан італійської кухні, розташований на вулиці Гнатюка. Поруч головні театри Львова та історичні пам'ятки міста.

Головні теми закладу — популярні страви італійської кухні та театр. Тут можна побачити на власні очі, як готується паста ручної роботи та піца, взяти участь у майстер-класі з дітьми та влаштувати сімейне свято.

У закладі працює крамничка Food&Wine. асортименті крамнички та ресторану понад 250 найменувань вин. Більшість з них – італійські. Тут зібрана найбільша карта вин з Італії у західній Україні.

Меню складається зі знаних та яскравих позицій: піца, паста, салати, супи, основні страви, гарніри та десерти. Про все по черзі. Звичайно, основна страва ресторану – піца! Кожен зможе знайти тут свій ідеальний смак та формат: дванадцять різновидів класичної піци, два види WOW-піци та п’ять різновидів піци GURMET. Крім того, класична піца EGOЇСТА, яку кожен може скласти на свій смак. Той самий принцип працює і з пастою: обирайте з шести класичних рецептів або вигадайте свій.

Нет отзывов о Pizza Celentano Ristorante на Гнатюка

Где находится Pizza Celentano Ristorante на Гнатюка

Львов, ул. Гнатюка 12а

Похожие на Pizza Celentano Ristorante на Гнатюка заведения

Пиццерии • $$$
Кухня: итальянская, европейская
Піцерія Tisto pizza pasta знаходиться на вул. Староєврейській, 8. Піца, паста, салати, основні страви та десерти – справджній смак Італії.
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!