Пивна ресторація Кумпель

3.3
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера
Сейчас открыто
Сегодня с 11:00 до 00:00
Пн-Вс
11:00-00:00
Ценовой диапазон: $$$

Пивна ресторація «Кумпель» розташована неподалік Оперного театру, на проспекті Чорновола, 2-Б. Щоб потрапити у заклад, потрібно пройти через крамничку «Кумпель». Від «Кумпеля-пивоварні» її відрізняє насамперед особливий інтер’єр: тут переплітаються галицька розкіш та радянський індастріал. Ну, і, звісно ж, тут надзвичайно просторо, на відміну від камерної атмосфери ресторації на площі Митній. Не дивно, що цей простір по п’ятницях і суботах наповнюється живою музикою, вона тут надзвичайно доречна. Для любителів подивитись футбольні матчі в приємній атмосфері є кілька плазмових телевізорів. А на залитій сонцем просторій терасі дуже приємно випити освіжаючого лимонаду.
Їжа у «Кумпелі», звісно ж, галицька, локальна. Важлива деталь: тут є окреме денне меню (діє з 12:00 до 17:00) та хоспер-меню (з 17:00). Рекомендую замовляти дегустаційний сет пива, а до нього – гарячий пивний набір (142 грн), до якого входять свинячі вушка, свинячі ніжки, курячі крильця, цибулеві кільця та хрусткі рисові рурки (трубочки) з начинкою. 

Читать далее
Нет отзывов о Кумпель

Рекомендации экспертов и актуальные новости о Кумпель

Где находится Кумпель

Кумпель, Львов, Вячеслава Черновола проспект, 2б
+

Похожие на Кумпель заведения

Рестораны • $$$
Кухня: европейская, галицкая
Наймістичніша ресторація Львова. Містика у історії закладу та артефактах. Кухня галицько-європейська
Рестораны • $$$
Кухня: американская, европейская
Американський стейк-хаус, де готують ароматне і соковите м'ясо на відкритому мангалі
Рестораны • $$$
Кухня: украинская, европейская
«САЛО» – це місце, для незабутнього проведення часу. Тут представлена велика колекція найкращих алкогольних напоїв всіх українських виробників та ексклюзивна арт-кухня.
Рестораны • $$$
Кухня: европейская
Mon Chef – особливий ресторан у центрі Львова, де все до смаку: апетитна кухня з акцентом на м’ясних стравах, найкращі напої, затишний та стильний інтер’єр, дбайливий професійний сервіс та якісна музика. 
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Ты прочтешь свежие материалы быстрее, чем они появятся на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей. Читай новые материалы быстрее, чем на сайте. Напоминаем, наш проект работает без рекламы, спама и PR-статей.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!