Ієрусалим
4.8
Рейтинг заведения
Нет отзывов
  • Кухня
  • Интерьер
  • Обслуживание
  • Атмосфера

Забронировать столик

+380 322 600 208
Сейчас закрыто
Сегодня с 10:30 до 22:00
Пн - Пт
10:30 - 22:00
Сб - Вс
11:00 - 22:00
Ценовой диапазон: $ $$

Серед закладів, що відкривають для нас “інший Львів”, кафе «Ієрусалим». Єврейська тут навіть не стільки кухня, як атмосфера. Адже власники не просто відтворюють рецепти, а є представниками древнього народу.

Кафе перебуває у старій будівлі на вулиці Мечнікова. Всередині це справжнісінька єврейська оселя, якою її можна собі уявити. Більшість речей, використані для декору, справжні сімейні реліквії. 

Готують тут кухню ашкеназів – єврейської народності, що жила і живе в межах центральної Європи. Подекуди трапляються страви сефардів – євреїв, що з Піренейського півострова. Кухня ашекназі – суміш гострого і солодкого, мед і чорний перець. Традиційні страви європейських євреїв – зовсім не розкіш. Це спроба створити смакоту “з нічого”. А ще у «Ієрусалимі» особлива винна карта, в якій можна знайти ізраїльські кошерні вина «Golan Heights Winery».Якщо вам цікаво, що їли і їдять справжні львівські євреї, мусите відвідати «Ієрусалим». Цінність його не лише в автентичних стравах. А у людях, які зберігають цю автентику і колорит у кожному жесті, фразі чи погляді. 

Нет отзывов о Ієрусалим

Где находится Ієрусалим

вулиця Мечникова, 39
Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!