Галина Козинець - Автор Cityfrog
Галина Козинець
Редактор

Pizza Fest 2019: третій Відкритий Чемпіонат України з піци – перемагають найкращі

12 Сен, 2019
банер, фестиваль, піца фест

Минулих вихідних у Львові відбувся Pizza Fest 2019. Розповідаємо про подію, переможців та атмосферу заходу

Минулих вихідних у Львові відбувся Pizza Fest 2019.  Розповідаємо про подію, переможців та атмосферу заходу 


Вже втретє у Львові зустрілись найкращі піца-майстри країни. Відкритий Чемпіонат України з піци Pizza Fest 2019 цьогоріч відбувся у ресторані Silpo Resto ТРЦ Victoria Gardens та вперше на Arena Lviv. Простір та атмосфера фестивалю HORECA SHOW сприяли вдалому видовищу.


Організаторами Pizza Fest є мережа ресторанів Pizza Celentano, якій цьогоріч вдалося залучити у партнери все, що потрібно для ідеальної піци. Генеральним партнером Чемпіонату став бренд Mutti – виробник №1 продукції з натуральних томатів в Італії. Офіційний партнер Pizza Fest 2019 – найвідоміший італійський виробник борошна бренд 5 Stagioni, який виробляє борошно Privat Label для мережі ресторанів Pizza Celentano. 

Ще одним партнером виступив український бренд свіжих сирів для професійної кулінарії - Lel`.


Український чемпіонат по піці відбувається у рамках 5-и категорій:

• Неаполітанська піца;
​• Класична піца;
​• Індивідуальний фрістайл (піца-акробатика);
​• Найбільша розтяжка;
​• Найшвидша розтяжка.


Якщо в категорії «Неаполітанська піца» учасники намагаються досягнути еталонного смаку традиційної неаполітанської піци, то в категорії «Класична піца» кожен з учасників проявляє свою творчість та фантазію. Конкурсанти представляли свої індивідуальні рецепти піц з неймовірними поєднаннями інгредієнтів, не останню роль в оцінці цієї категорії відігравала презентація. Найвидовіщнішою категорією чемпіонату є «піца-акробатика», де учасники змагань готують свої виступи з індивідуального фрістайлу і демонструють вміння жонглювати тістом та виконувати при цьому складні акробатичні трюки.

Конкурсантів оцінювали за стандартами світових змагань, адже такі ж змагання паралельно відбуваються чи не в усіх країнах світу. Традиційно судей очолив Даніло Пагано, чемпіон світу з піца-акробатики та класичної піци, який судить такі змагання на чемпіонаті світу з піци, який щороку відбувається у м. Парма, Італія.


Pizza Fest – це не просто про змагання, це про непідробні емоції та неймовірне шоу, яке показали учасники змагань. Усі вони проявили справжню майстерність, професіоналізм та креативність в межах своїх виступів, чим потішили не тільки суддів, а й глядачів шоу.
 
Результати відкритого чемпіонату України по піці Pizza Fest 2019:

• Неаполітанська піца: Вадим Гойда - 288 балів (Львів, ресторан Tisto Pizza Pasta);
• Класична піца: Ростислав Паненко (Львів, ресторан Smaki-Maki) - 368 балів;
• Індивідуальний фрістайл (піца-акробатика): Дмитро Сеник (Львів, Pizza Celentano Ristorante);
• Найбільша розтяжка: Іван Силюга - 182 см (Винники, Pizza Celentano Ristorante);
• Найшвидша розтяжка: Дмитро Сеник - 1 хв 48 с (Львів, Pizza Celentano Ristorante).


Усі переможці отримали заслужені медалі, кубки та пам'ятні призи від організаторів та партнерів змагань. А учасник категорії «Класична піца» Сергій Хоменко отримав від офіційного партнера чемпіонату України бренду свіжих сирів Lel` спеціальні призи: навчання у ProCheese Academy та членський внесок для виступу у категорії «Класична піца» на світовому чемпіонаті по піці у Пармі, Італія, у 2020 році.


Також був cпеціальний приз - професійний блендер від компанії Robot Coup, який отримав Александр Шабунін (с. Велятино, ресторан «Смачна кухня»).
 

Если вы хотите читать наши статьи раньше, чем они появятся на сайте, скачивайте приложение Cityfrog для iOS или Android

Что еще нового во Львове

Ресторанная премия «СОЛЬ»: названы победители 2019 годаРесторанная премия «СОЛЬ»: названы победители 2019 года

1 декабря в Киеве прошла седьмая церемония награждения лучших ресторанов Украины. Были названы 19 победителей Национальной ресторанной премии «СОЛЬ» 2019, которые получили звание лучших ресторанов страны в своей специализации

5 місць у Львові, де подають сніданки з яєць5 місць у Львові, де подають сніданки з яєць

У новій добірці ми розповімо, де у Львові готують класичний ніжний омлет, скрембл, пашот та інші страви з яєць. А також поділимося, де ваш сніданок перетвориться у справжню гастрономічну навколосвітню подорож

Мясо без антибиотиков от «Эпикур» —  выбор ресторанов КиеваМясо без антибиотиков от «Эпикур» — выбор ресторанов Киева

Надо признать, что эпоха беспечного потребления уже давно закончилась. Каждый из нас начал изучать все аспекты здорового питания с оглядкой на качество, экологичность и отсутствие вредных для здоровья факторов и конечно же вкус

Эко-трансформация: несколько советов о том, как сделать свой ресторан экологичнееЭко-трансформация: несколько советов о том, как сделать свой ресторан экологичнее

Недавно мы писали, как в общепите отличить заботу об окружающей среде от гринвошинга — напускной экологичности для увеличения прибыли. Сегодня расскажем, с чего стоит начать, если вы хотите по-настоящему сделать свое заведение «зеленым»

Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!