Анна Дзюбьяк - Автор Cityfrog
Анна Дзюбьяк

Фестиваль в техаському стилі в ресторані Szkocka: смак справжньої американської кухні

03 Июл, 2019
Ресторан Szkocka, м'ясо, яловичина, мармурова яловичина, гриль, мангал

З 26 червня по 26 липня у ресторані Szkocka розпочався фестиваль американської кухні в техаському стилі. Чому варто завітати та що спробувати – детальніше в матеріалі Cityfrog Lviv

З 26 червня по 26 липня у ресторані Szkocka розпочався фестиваль американської кухні в техаському стилі. Чому варто завітати та що спробувати — детальніше в матеріалі Cityfrog Lviv

У Львові в ресторані Szkocka в приміщенні готелю Atlas Deluxe проходить фестиваль американської кухні у техаському стилі. Всі гурмани міста можуть побачити і спробувати унікальний делікатес — мармурову яловичину.


Ростбіф, стейки, бургери та багато інших делікатесів з мармурової яловичини, приготовані за традицією техаської кухні, представлені в рамках фестивалю в ресторані Szkocka.

Чому ж мармурове м’ясо має таку цінність? Сама по собі мармуровість або жирові вкраплення у м’язову  тканину — це важлива ознака якості м’яса. Американська мармурова яловичина високо цінується по всьому світу не лише через безумовну якість, але й за поживність та ніжний смак. В американській яловичині присутній білок, залізо, цинк, вітамін А, В та інші корисні для здоров'я мікроелементи.


Зі слів Богдана Білоніжка, шеф-кухаря ресторану Szkocka, американці досягли колосального успіху у виробництві мармурової яловичини. «Американська яловичина ніжна та соковита, вона прекрасно смажиться і є найкращою по своїй якості» — ділиться своїм досвідом шеф-кухар Богдан.

Саме таку,  м’яку і смачну яловичину в креативному меню від шефа Богдана представлять з 26 червня по 26 липня організатори фестивалю американської кухні у техаському стилі: американська федерація по експорту м’яса, ресторан Szkocka, техаська рада по говядині та ТД «Сьомий Континент». 


Відкриття фестивалю американської кухні в техаському стилі відбулась у ресторані Szkocka в приміщенні готелю Atlas Deluxe, що знаходиться на проспекті Шевченка, 27,  26 червня. У заході брали участь Аташе сільського господарства посольства США в Україні, пані Робин Грэй , представники американської федерації по експорту м’яса і компанія «Сьомий Континент».

Гостям була представлена можливість дізнатися про культурні та кулінарні традиції США і, зокрема, штату «одинокої зірки» та першими продегустувати страви фестивального меню у виконанні талановитого шефа Богдана Білоніжка.

 

​Адреса та контакти ресторану Szkocka Restaurant&Bar  в нашому каталозі.

2110
 

Если вы хотите читать наши статьи раньше, чем они появятся на сайте, скачивайте приложение Cityfrog для iOS или Android

Что еще нового во Львове

5 місць у Львові, де подають сніданки з яєць5 місць у Львові, де подають сніданки з яєць

У новій добірці ми розповімо, де у Львові готують класичний ніжний омлет, скрембл, пашот та інші страви з яєць. А також поділимося, де ваш сніданок перетвориться у справжню гастрономічну навколосвітню подорож

Мясо без антибиотиков от «Эпикур» —  выбор ресторанов КиеваМясо без антибиотиков от «Эпикур» — выбор ресторанов Киева

Надо признать, что эпоха беспечного потребления уже давно закончилась. Каждый из нас начал изучать все аспекты здорового питания с оглядкой на качество, экологичность и отсутствие вредных для здоровья факторов и конечно же вкус

Эко-трансформация: несколько советов о том, как сделать свой ресторан экологичнееЭко-трансформация: несколько советов о том, как сделать свой ресторан экологичнее

Недавно мы писали, как в общепите отличить заботу об окружающей среде от гринвошинга — напускной экологичности для увеличения прибыли. Сегодня расскажем, с чего стоит начать, если вы хотите по-настоящему сделать свое заведение «зеленым»

Эко-уловки: как отличить заботу о природе от пиара?Эко-уловки: как отличить заботу о природе от пиара?

Быть «экo» стало модным уже лет десять назад: продукция с такой маркировкой отлично продается, а компании с «зеленой маркировкой», зарабатывают очки авторитета. Мы нашли 7 уловок, которыми пользуются заведения, увеличивая продажи на теме экологии

Скачай новое приложение CityfrogСкачай приложение
Cityfrog
Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.Получай доступ к обзорам лучших заведений сразу после выхода статьи.
Спасибо, больше не показывать
Cityfrog
Скачай наше приложение.Экспертное мнение о лучших заведениях.

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!